Warunki przesyłania wiadomości

Zostałem poinformowany / Zostałam poinformowana, że:

 1. Administratorem moich danych osobowych jest AAG-TECH Artur Gwiazda, z siedzibą w Warszawie 03-140, Odkryta 29B dalej jako: AAG-TECH

 2. Moje dane osobowe będą przetwarzane przez AAG-TECH na podstawie art. 6 ust. 1 lit a) ogólnego rozporządzenie o ochronie danych osobowych, w celu odpowiedzi na pytanie oraz kontynuowania korespondencji elektronicznej.

 3. Moje dane osobowe mogą być powierzone przez AAG-TECH podmiotom trzecim świadczącym usługi na rzecz AAG-TECH, np. w związku

  z obsługą przywracania danych.

 4. Moje dane osobowe nie będą przekazywane poza obszar Unii Europejskiej.

 5. Moje dane osobowe będą przetwarzane przez AAG-TECH przez okres wymiany wiadomości w korespondencji elektronicznej oraz przewidziany obowiązującymi przepisami prawa.

 6. Przysługuje mi prawo dostępu do treści swoich danych, żądania ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych, a także prawo do ich przenoszenia.

 7. Przysługuje mi prawo do wycofania zgody na przetwarzanie danych w dowolnym momencie, przy czym wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie mojej zgody przed jej wycofaniem.

 8. Przysługuje mi prawo do wniesienia skargi do GIODO (Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych), gdy uznam, że przetwarzanie moich danych narusza przepisy.

 9. Podanie moich danych osobowych jest dobrowolne, ale konieczne do korespondencji.

 10. Przekazane przeze mnie dane osobowe nie będą stanowiły podstawy do podejmowania zautomatyzowanych decyzji, w tym profilowania.

 11. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ogólnym rozporządzeniem o ochronie danych osobowych w celu odpowiedzi na moje zgłoszenie w formularzu kontaktowym. Zdaję sobie sprawę, że podane moich danych jest dobrowolne, ale niezbędne do udzielenia odpowiedzi na pytanie.